Katedra analytickej chémie

Ústav chémických vied Prírodovedeckej fakulty UPJŠ v Košiciach

Na zhromaždeniach akademickej obce Prírodovedeckej fakulty UPJŠ je tradične udeľovaná Cena dekana za uplynulý kalendárny rok v kategóriách pedagogická činnosť a vedeckovýskumná činnosť, ku ktorým v roku 2016 pribudla kategória Cena za rozvoj fakulty

Cena dekana udeľovaná za mimoriadne výsledky dosiahnuté v jednotlivých oblastiach činnosti fakulty za rok 2023 bola odovzdaná nominovaným na zhromaždení akademickej obce fakulty dňa 3. apríla 2024.

Za rok 2023 získali cenu aj dve naše kolegyne.

Srdečne gratulujeme!

Mgr. Arina Skok
Cena dekana za vedeckovýskumnú činnosť doktorandov

Cena je udeľovaná po komplexnom posúdení vedeckého prínosu a vedeckovýskumných aktivít doktoranda, predovšetkým za publikačnú činnosť v renomovaných vedeckých časopisoch, za grantové aktivity.

RNDr. Jana Šandrejová, PhD.
Cena dekana za rozvoj fakulty

Cena je udeľovaná za činorodú prácu v prospech fakulty, získanie a realizáciu rozvojových projektov, prácu s talentovanými študentmi na základných či stredných školách, prispenie k zefektívneniu riadiacich procesov na fakulte, alebo za významný podiel na propagácii fakulty a vytváraní jej pozitívneho obrazu vo verejnosti a médiách.